Dopravy a platby

Platba za objednané zboží se provádí předem platební převodem nebo online platební bránou. Po odeslání objednávky Vám dorazí e-mail s informací o platbě. Po připsání platby se objednávka realizuje a budete informováni e-mailem. Jiná platba není možná s ohledem na zakázkovou výrobu. Nejsme klasický eshop, ale každý produkt je originál vyrobený na míru.

Způsob dopravy

1) Doprava  GLS nabízí spolehlivé přepravní služby společnostem i jednotlivcům. Odeslání balíku prostřednictvím GLS je pohodlné a bezpečné.
Doprava prostřednictvím GLS se vyznačuje krátkými standardními dodacími lhůtami v tuzemsku i napříč Evropou. Balík nesmí přesáhnout váhu 30 kg.
Cena 150,- Kč + DPH

2) Doprava PPL nabízíme dopravu pro firmy i soukromé osoby s doručením do dvou dnů. Zásilka do 30 kg. Cena 150,- Kč + DPH.

3) Dopravu DPD používáme pro nadměrné zásilky i váhově převyšující váhu 30 kg. Doručení od dvou dnů a více. Cena se pohybuje od 600,- Kč + DPH.

Způsob platby

1) Platební převod

2) Online platební brána
Poskytovatele platební brány - společnost ComGate Payments, a.s., https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana
• platby kartou a platebními tlačítky bank se základním vysvětlením průběhu platby
• kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

VAŠE FIRMA NENÍ VIDĚT?

Levné bannery jsou pro Vás řešení. Na trhu jsme levní ve výrobě těchto reklamních bannerů, a při snižování ceny myslíme - zachování kvality materiálu, tisku a celkového vzhledu.
SPECIFIKACE BANNERU

- PVC baner gramáže 510 g/m2
- Plnobarevný tisk
- Ořez na požadovaný formát
- Kovová oka po 50 cm v ceně
- Dvojitý lem okraje
PROČ MUSÍM PLATIT PŘEDEM?

Díky platbě předem se pojistíme proti fiktivním objednávkám a nevyzvednutým zakázkách, kvůli kterým bychom prodělávali a nemohli Vám nabídnout nejlepší cenu.