Dopravy a platby


Platba za objednané zboží se provádí předem. Po odeslání objednávky Vám dorazí e-mail s informací o platbě. Vždy dobře uveďte variabilní symbol, pro spárování platby k dané objednávce. Po připsání platby se objednávka realizuje a budete informováni e-mailem. Jiná platba není možná s ohledem na zakázkovou výrobu. Nejsme klasický eshop, ale každý produkt je originál vyrobený na míru.

Doprava  GLS nabízí spolehlivé přepravní služby společnostem i jednotlivcům. Odeslání balíku prostřednictvím GLS je pohodlné a bezpečné.

Doprava prostřednictvím GLS se vyznačuje krátkými standardními dodacími lhůtami v tuzemsku i napříč Evropou. Balík nesmí přesáhnout váhu 30 kg.

Cena 150,- Kč + DPH  


Doprava PPL nabízíme dopravu pro firmy i soukromé osoby s doručením do dvou dnů. Zásilka do 30 kg. Cena 150,- Kč + DPH.


Dopravu DPD používáme pro nadměrné zásilky i váhově převyšující váhu 30 kg. Doručení od dvou dnů a více. Cena se pohybuje od 600,- Kč + DPH. 


VAŠE FIRMA NENÍ VIDĚT?

Levné bannery jsou pro Vás řešení. Na trhu jsme levní ve výrobě těchto reklamních bannerů, a při snižování ceny myslíme - zachování kvality materiálu, tisku a celkového vzhledu.
SPECIFIKACE BANNERU

- PVC baner gramáže 510 g/m2
- Plnobarevný tisk
- Ořez na požadovaný formát
- Kovová oka po 50 cm v ceně
- Dvojitý lem okraje
PROČ MUSÍM PLATIT PŘEDEM?

Díky platbě předem se pojistíme proti fiktivním objednávkám a nevyzvednutým zakázkách, kvůli kterým bychom prodělávali a nemohli Vám nabídnout nejlepší cenu.