Rady a tipy

Proč reklamní bannery?

Reklamní bannery jsou ideálním řešením k propagaci Vaší firmy za přijatelnou cenu. Jednoduše se instaluji na ploty, zdi, domy, reklamní nosiče. Instalace je jednoduchá. Reklamní plachta- banner vám vydrží mnoho let. Když si objednáte reklamní bannery od naší společnosti odkaz: https://www.tisknovak.cz/plach...  tak získáváte za příznivou cenu velmi kvalitní reklamní banner, který vám vydrží mnoho let.

Jak vybrat materiál?

Jsou různé materiály a podle toho si vyberete materiál pro výrobu reklamní plachty.

Reklamní plachta EKO 450 g/m2- používána na kratší dobu cca do 6 měsíců, vždy záleží na umístění, řídká vnitřní sktruktura vlákna. Hodí se do exteriéru tak do interiéru. Není vhodná do  prostředí, kde hodně fouká vítr. Hrozí protržení a poškození plachty. 

Reklamní plachta STANDARD 510 g/m2- používá se na delší dobu do 2 let, záleží na umístění, napnutí atd.. Tento banner je nejpoužívanější, má slušnou strukturu vnitřního vlákna, pevnost plachty je dobrá na běžně se používá v exteriéru a interiéru. 

Reklamní plachta PREMIUM 550 g/m2- používá se na delší dobu do 5 let, záleží na umístění, napnutí atd.. Tento banner se používá, když chcete mít jistotu, že vám vydrží při velkém větru, má velmi hustou vnitřní strukturu vlákna, pevnost plachty je perfektní na běžně se používá v exteriéru a interiéru.

Reklamní plachta Mesh 360 g/m2(síťovina)- používá se na delší dobu do 2 let, záleží na umístění, napnutí atd.. Tento banner se používá, tam kde chcete aby úplně nezakryl výhled, jelikož se jedná o síťovinu, pevnost plachty je dobrá na běžně se používá v exteriéru a interiéru. Tak kde si zákazník není jistý s povětrností, tak pro jistotu se používají plachty Mesh. Mají propustnost vzduchu 40%. 

Netušíte co znamená barevnost 4/0?

Čtyři barvy CMYK, jednostranný potisk

Vyblednutí reklamních bannerů?

Reklamní plachty potkáváte na každém kroku. Vidíte, že některé plachty po krátké době vyblednou. Výrobců je hodně, ale negarantují vyblednutí. Naše společnost to dělá jednoduše. Používáme UV TISK, ten zaručí, že reklamní bannery nevyblednou několik let. Pro zajímavost, žlutá, zelená a modrá barva trpí na vyblednutí nejvíce. 

Instalace reklamního banneru? 

Instalace reklamní plachty- banneru je jednoduchá za pomocí elektrikářských zdrhovacích pásek, gumolana. Je taky možnost vrutů s podložkou skrze kovová oka. Důležité: plachta musí být vždy dobře vypnutá. Pokud je málo vypnutá, tak poryv větru banner roztrhá.

Co jsou tisková data?

Tiskárna potřebuje pro tisk grafický návrh. Ten vytváří grafik, který vše vyladí a připraví do požadovaného rozměru a formátu. Formát musí být v tiskovém PDF (lze upravovat), JPG (fotka- obrázek nelze upravovat). PNG, TIF. Rozměr grafického návrhu může být v měřítku 1:1 nebo zmenšený 1:10. Zmenšení se používá, pokud se jedná o nadměrný rozměr. 

  VAŠE FIRMA NENÍ VIDĚT?

  Levné bannery jsou pro Vás řešení. Na trhu jsme levní ve výrobě těchto reklamních bannerů, a při snižování ceny myslíme - zachování kvality materiálu, tisku a celkového vzhledu.
  SPECIFIKACE BANNERU

  - PVC baner gramáže 510 g/m2
  - Plnobarevný tisk
  - Ořez na požadovaný formát
  - Kovová oka po 50 cm v ceně
  - Dvojitý lem okraje
  PROČ MUSÍM PLATIT PŘEDEM?

  Díky platbě předem se pojistíme proti fiktivním objednávkám a nevyzvednutým zakázkách, kvůli kterým bychom prodělávali a nemohli Vám nabídnout nejlepší cenu.